Namierzanie telefonu dla każdego - to takie proste!

Lokalizacja telefonu przez internet

W dzisiejszych czasach, prawie każdy z nas posiada telefon wyposażony w gps. Dodatkowo, na większości urządzeń można zainstalować w pełni profesjonalną nawigację, dzięki której, bez problemu znajdziemy swoją pozycję na mapie i w razie problemów z orientacją w nieznanym nam terenie, będziemy mieli możliwość sprawnego poruszania się, bez zagubienia. Nie jest to jedyne zastosowanie satelit gps. Okazuje się, że współczesna technika dała nam również wspaniałe możliwości w odnajdywaniu znajomych, a także członków rodziny - na przykład dzieci, w sytuacji, gdy nam się gdzieś zawieruszą. Co więcej, skuteczność wyznaczania pozycji danej osoby zwiększa używana w każdym telefonie sieć komórkowa. Dzięki temu lokalizacja telefonu danej osoby jest możliwa z dokładnością do kilkudziesięciu centymetrów.

Jeszcze niedawno, takie możliwości techniki były pokazywane tylko w filmach, traktowaliśmy je jak science - fiction. Teraz filmowa rzeczywistość stała się realna, co pozwala nam czuć się bezpieczniej, ponieważ, dzięki nowoczesnej technologii, nie musimy zbytnio przejmować się nieznajomością terenu.

Zastanówmy się, w jaki sposób możemy wykorzystać namierzanie telefonu. Oczywiście, najważniejsze jest namierzanie pozycji naszych bliskich - dzieci i partnerów. Zwykle zniknięcie dziecka, choćby na chwilę, wiąże się z ogromnym zdenerwowaniem i stresem rodziców. Trudno sobie wyobrazić, co ci ludzie czują i przeżywają. Jednak, wykorzystując narzędzia namierzania telefonu dziecka, mogą bez problemu, w szybki sposób sprawdzić, gdzie się ono znajduje i ocenić, czy jest bezpieczne.

W przypadku lokalizowania osób dorosłych, mechanizm jest podobny, choć dotyczy innych sytuacji. Na przykład, gdy nasz partner pracuje do późna, a przynajmniej tak twierdzi, możemy to z łatwością sprawdzić, lokalizując jego urządzenie. Jest to pomocne narzędzie i pozwala zachować spokojnego ducha, gdy osoba, którą sprawdzamy mówiła prawdę.

Namierzanie komórek jest także przydatne w razie zgubienia lub kradzieży. Dzięki takiej usłudze, bez problemu zlokalizujemy naszą zgubę, albo pomożemy organom ścigania w ujęciu złodzieja. Wyraźnie widać, że lokalizowanie telefonu walnie przyczynia się do bezpieczeństwa naszych bliskich, ale również do mniejszej aktywności złodziei. Teraz praktycznie każdy telefon może być zlokalizowany, przez co przestały być one atrakcyjnym łupem dla różnego rodzaju rzezimieszków. Dzięki temu spada przestępczość. Zatem, jak namierzyć telefon? To proste. Wystarczy znać numer kontaktowy osoby, którą chcemy znaleźć i na odpowiedniej stronie internetowej go wpisać i poczekać chwilę, aż wyświetli się na mapie jej pozycja. Nie musimy się przy tym obawiać, że śledzić nas będzie ktoś obcy, ponieważ zazwyczaj to nasi znajomi i członkowie rodziny mają nasz numer, a więc są to osoby, którym możemy ufać i których nie musimy się bać. Dzięki tej usłudze nasze poczucie bezpieczeństwa musi rosnąć.
Aby skorzystać z usługi wystarczy przejść na stronę - namierzanie telefonu


Namierzanie telefonu

Dokładność nawet do 5 metrów - Nowoczesna technologia - pełna anonimowość!

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej infrastruktury, możliwe jest namierzenie dowolnego telefonu komórkowego na świecie. 
Jeszcze nigdy przedtem zlokalizowanie telefonu nie było tak proste!
Możliwa jest lokalizacja telefonu każdej sieci. Jeżeli telefon jest włączony system postara się określić jego dokładną lokalizację. Jeżeli telefon jest wyłączony zostanie pokazana ostatnia dostępna lokalizacja.

Nie ma znaczenia, czy zgubiłeś telefon, czy chcesz zobaczyć gdzie jest Twoje dziecko, czy może kontrolujesz pracowników w swojej firmie - rozwiązanie lokalizacji telefonu będzie pomocne, w każdej z tych sytuacji, a co więcej osoby, które namierzasz nie dowiedzą się o tym w żaden sposób. Sposób jest w 100% bezpieczny, a lokalizacji pozostaje w 100% anonimowa! Posiadamy najlepszy ogólnodostępny system umożliwiający namierzanie telefonu!

Dokładna lokalizacja na mapie

Poznaj dokładny adres namierzanego

Dzięki najnowszym technologiom, jesteśmy w stanie ustalić dokładne położenie i wskazać je na mapie google. Dokładność lokalizacji może zależeć od specyfikacji telefonu oraz zasięgu jakim dysponuje w danym momencie.
Algorytmy określające położenie korzystają z pomocy masztów telekomunikacyjnych, do których podłączone są wszystkie telefony komórkowe. Ilość masztów w Polsce jest na tyle duża, że dokładne określenie lokalizacji telefonu za pomocą trzech masztów nie stanowi większego problemu. Aby rozpocząć namierzanie prosimy o skorzystanie z lokalizatora, który jest dostępny na naszej stronie www.pewna-lokalizacja.pl

Zespół specjalistów

Nad sprawnym funkcjonowaniem systemu czuwają nasi specjaliści. Masz pytania? Są do Twojej dyspozycji.

Jakub L.

Delevoper

Mariusz O.

Koordynator

Natasza S.

Manager